Vyhledávání


Kontakt

Jana Králová
Břežany II. č.p. 18
282 01 Český Brod

E-mail: kralka.jana@seznam.cz

Deníček 2012

LTV Potštej

    Jako už tradičně každý rok jsme s paničkou vyrazili na letní výcvikový tábor. Tentokrát jsme byli v podhůří Orlických hor, asi 5km od hradu Potštejn, v Kempu u zámečku. Tábor začínal v neděli 5.8. od 15hodin. My jsme tam dorazili nějak po druhé hodině, protože jak panička říká: "Musíme mít nějakou rezervu, protože by byl zázrak když bychom nezakufrovali". Rezervu jsme měli, kupodivu jsme se nezakufrovali a tak jsme tam byli dřív než ostatní. Využili jsme našeho brzkého příjezdu a šli se všichni tři porozhlédnout po okolí. U kempu les, louky a lidičky potok, zase jsem se měla kde cachtat. Dokonce i Brunibárek chodil do potoka i bez toho, aby mu panička říkala:" Do vody, smočit se a dělej".
      Po příjezdu ostatních jsme se ubytovali a vyslechli si jak bude celý tábor probíhat, kdy se bude čuchat, poslouchat a kdy kousat.
Celý týden se nám opravdu moc a moc věnovali Pavel Urban na stopách a na obranách a Jana Kulísková na poslušnosti. Na táboře proběhly zkoušky z výkonu podle národního i mezinárodního zkušebního řádu.
    My jsme s paničkou nastoupili na zkoušku IPO2. Bohužel jsme neudělali. Zvládli jsme poslušnost a stopu, na obraně při kontroláku jsem špatně šlápla do nějaké díry a strašně to zabolelo a zvedla jsem přední nohu a nemohla se na ní postavit, tak se obrana ukončila. Naštěstí jsem sí jí jen hodně zvrtla, tak budu teď odpočívat a na tuto zkoušku vyrazíme jindy a snad se zadaří.
    Na výcvik chodil i Brunibárek a přesto, že má ve svých 9 letech nějaké ty zdravotní problémy zvládal to na jedničku. Hlavně obrany s Pavlem se mu moc líbily, prostě si tento tábor opravdu dědek "jak mu říká panička" užil.
        Tábor proběhl ve skvělé náladě, poznali jsme spoustu nových přátel. No prostě super týden s partou skvělých lidí.
Za krásné fotky z tábora děkujeme Lence. Pavlovi s Janou děkujeme za super prožitý týden plný výcviku.

Festa

FOTO ZDE

 

Deníček 2011

 
Mikulášská stopa

V sobotu 3.12. se konal každoroční závod nazvaný Mikulášská stopa, oproti loňskému roku se nám počasí opravdu povedlo. Zatímco loni jsme odkládali  naše pejsky na tlustý kabát, aby nám v teplotě 21°C nepřimrzli, letos nás hřálo sluníčko a po sněhu ani vidu ani slechu.

Závodu se zúčastnilo jako každoročně dost závodníků a tak pani rozhodčí měla co dělat. Mikulášská stopa byl závod, ve kterém jsme si mohli prověřit co jsme se za rok naučili ať již šlo o stopu, poslušnost nebo obranu. Tímto děkujeme paní rozhodčí Jarce Mikulecké za posuzování a obodování naší snahy :)

Jako tradičně po závodu následovalo rozdávání dárků a oslava Jardových narozenin. Pod záplavou dárků nebyl stromeček skoro ani vidět :) a tak každý odjížděl s taškou plnou darů :)

Oslava Járových narozenin se také vyvedla, dostal spousty darů a moc krásný dort, který mu nechala udělat maminka Ivetka a vypadal jak jinak, než jako náš cvičák :) Dokonce i makety!! :) Všem se moc líbil a ještě víc všem chutnal :)

 

img-20111203-dort.jpg

Nakonec nám Jana naočkovala naše psíky a mohli jsme jet domů :)

 

Výsledky mikulášského závodu zde:

kategorie dorost

1. místo: Michaela Zubíková a Elwood z Akátové hory

2. místo: Iveta Vacková a Eleonora z Akátové hory

3. místo: Jára Vacek a Alex Skortex dog

 cesky-brod-20111203-dorost.jpg

 

kategorie dospělí

1. místo: Zuzka Mančálová a Barbar

2.místo: Jana Králová a Festa Terezský dvůr

3. místo: Jirka Holoubek a Doxi

 

cesky-brod-20111203-dospeli.jpg

 

kategorie veteráni

1. místo: Marcela Mančálová a  Roxy

2.místo: Jirka Holoubek a Huckley Vombat

3. místo: Jana Králová a Bruno

 

cesky-brod-20111203-veterani.jpg

 

Děkujeme paní rozhodčí Jarce Mikulecké, figurantovi Láďovi Jupovi, všem, kteří se podíleli na organizaci a v neposlední řadě VŠEM MOC GRATULUJEME :)

článek napsala: Michaela Zubíková
Foto: Marcela Mančálová

 
VV Bílá Skála 28.9. - 2.10. 2011

Prodloužený víkend na konci září jsme byli jako každý rok na Bílé Skále, bezva parta lidí, super figuranti a nádherné počasí. Kousal jsem tam na mladého figuranta Járu Vacka a bylo to moc fajn :)

Foto z celého víkendu zde

Trénovali jsme stopy, poslušnosti a obrany. Večer nechybělo ani posezení u ohně :) Počasí nám nadmíru přálo, celý den svítilo sluníčko jenom večer se pomalu připlížila mlha, která ale do rána hned zmizela.

Prodloužený víkend jsme si všichni moc pěkně užili a už se těšíme na nějaký další :)

 

 

VV Tuchoraz 2.-3.9.2011 aneb rozloučení s prázdninami

 

Aby těch akcí nebylo málo rozhodli jsme se uspořádat ještě jeden výcvikový víkend, tantokrát na téma rozloučení s prázdninami. Bohužel se mohl konat jenom od pátku do soboty, protože v neděli už má druhá skupina dopoledne školku a to by jistě nebyl pěkný pohled, kdyby nás tu ráno našli. 

S prázdninami se loučili přítomné dětičky: jmenovitě Jára Vacek, David a Kristýna Růžičkovi a Ondra Gazda.

My ostatní již školou nepovinní jsme si to ale také užili.  V pátek byla jenom poslušnost, podle toho jak kdo přijel tak cvičil. Večer se rozdělal gril a dělalo se maso, buřtíky i sýry. Konal se také neoficiální turnaj v ping-pongu, kterého se zúčastnili všichni přítomní pánové a dětičky. Večer se podařil, všichni se dobře bavili. Nebyla nouze ani o kulturní vložky v podobě tance Míša/Kačka/Jana, nebo v podobě skoku letmo mezi kadibudky v podání Vládi   Posledním divadelním vystoupením bylo hledání mobilu v 5 hod ráno, kde si hlavní roli zahrál Vláďa alias „Keny“ a Zdeňka alias „Bílá paní“. Kdo nezažil nepochopí. Jsme opravdu zvláštní společnost.

V sobotu se ráno z alkoholového výparu vynořili skoro všichni a po dlouhém přemýšlení a vymýšlení, kdo může a nemůže řídit, jsme se rozhodli to risknout a zajeli jsme do Vrátkova na stopy. Stopy se celkem vydařili, někteří špatně snášeli sluníčko, které začínalo docela pražit, ale nakonec se všem povedlo stopy našlapat i vypracovat.  Po návratu ze stop se stal zázrak a dorazil Pepa s hrncem česnečky, pro většinu to byl životabudič, a tak jsme mohli po malé snídani pokračovat v poslušnostech a obranách. K pozdnímu obědu jsme dostali od naší Ivetky výbornej buřtguláš a jako dezert všemožné buchty, bábovky a tiramisu – co kdo přinesl. Ale nebojte cvičili jsme nejenom hodovali. 

Fotečky najdete zde

Sepsala Míša Zubíková

 

 

12. - 14.8.2011 VV TUCHORAZ

Povedená akce na našem cvičáku. Od pátku do neděle - stopy, poslušnosti, obrany :) Večer volná zábava :)

Pátek

příjezd účastníků :)  Potom jedno kolo obran, trocha poslušnosti a klobásky s buřtíkama v udírně :)

Sobota

stopa, poslušnosti, obídek,  obrany a večer volná zábava a "kejtička"

Neděle

stopa, poslušnosti, obídek, obrany a bohužel odjez domů :(

Něco málo jsme nafotili a hodně nafilmovali, takže již brzy se zde bude odkaz :)

Děkujeme figurantům Vláďovi Koníčkovi, Martinu Suchánkovi a Láďovi Jupovi za spousty rad a pomoci. Také mnohokrát děkujeme Jarce Mikulecké za to, že nám radila při poslušnostech :) Bylo to jistě  pro každého přínosem. Děkujeme "Monarchovi" za sobotní kulturní vložku, věta "Sešli jsme se zde na Čisťáku" opravdu nejde zapomenout :) Už dlouho jsem se takhle nezasmála :) A nakonec děkujeme Kačce za její nedělní ukázku výcviku, byla to pěkná podívaná :) Po které se odvážila jenom Jana K. dotázat "Jak naučíš toho psa takhle pěkně couvat?"  a Kačka jí to vysvětlila :) "No prostě couváš" :)

Kdybych bývala tušila jak je výcvik jednoduchý mohla jsem si leccos ušetřit :)

Děkuji všem, kteří přijeli a těm, kteří nepřijeli vzkazuji "jejich smůla" protože to bylo super jak po stránce výcviku tak po stránce "volné zábavy" :)

Těším se na další společnou akci

Sepsala Míša Zubíková

 

5. LVT Cvikov  22. - 31.7.2011

V týdnu od 22. – 31.7. 2011 se konal výcvikový tábor ve Cvikově. Sešla se jako každý rok dobrá parta lidí a letos nám i počasí přálo, tedy až na poslední den

Celý tábor se nesl v duchu dvou svateb – figuranta Honzíka Kuncla a Moniky Pletkové a druhého páru Dany Horychové a Martina Kunty.  Přípravy probíhaly už od prvního dne tábora. Dort, dekorace, plány na psí špalír. Všechno bylo do puntíku naplánované.

… a v úterý to všechno propuklo . . . brzy ráno začala výzdoba, stavba altánu (jako mokré varianty, která naštěstí nebyla ani na chvilku potřeba), přípravy na svatební oběd, dekorace dortu a v neposlední řadě dekorace nevěst a ženichů. Nevěsty byly objednány ke kadeřnici a tak odjely už brzy ráno. Ostatní účastníci tábora se podíleli na přípravách.

Obřad se konal od 10:30 a vše probíhalo naštěstí podle plánu, pejskům to s motýlky a věnečky moc slušelo a všichni byli moooc hodní. Po obřadu následovalo focení, gratulace, přípitek a také tradiční rozbíjení talířů. Na téhle svatbě nesmělo nic chybět. K obědu byla polévka s knedlíčky a svíčková na smetaně. Všem moc chutnalo a všichni se dobře bavili. Následovalo rozbalování darů a novomanželský tanec. A pak? pak už jenom volná zábava se sudem piva a velkým pečeným čuníkem.  Během hodů se ještě nezapomnělo na únos nevěst, které byly nakonec vykoupeny a navráceny novomanželům i když to tak zprvu moc nevypadalo. Svatební oslavy probíhaly až do nočních hodin a tak se ráno na stopu moc pejsků nehrnulo.

Zbytek týdne probíhal ve standartním režimu, stopa, snídaně, poslušnost, oběd, obrany, večeře a volná zábava. V sobotu se jako již tradičně konaly zkoušky tentokrát dle MZŘ. Počasí nám vůbec neudělalo radost, protože vydatně pršelo od rána až do našeho odjezdu. Některým pejskům se tak cvičit nechtělo, některým méně, ale většina zkoušky zvládla a odnesla si vytoužený zápis do výkonnostní knížky. Tímto gratulujeme všem co zkoušku zvládli a přejeme hodně štěstí těm, co jí budou zkoušet ještě jednou. Za celý týden děkujeme figurantům Honzíku Kunclovi, Vláďovi Koníčkovi, Martinu Suchánkovi. Děkujeme za trpělivost, dobré rady a také za to, že se tolik věnujete začínajícím mladým figurantům Járovi Vackovi a Vláďovi Horáčkovi. Také děkujeme výcvikáři Honzíkovi Kunclovi a všem ostatním co nám radili a pomáhali při našem výcviku a snažení. Specielní poděkování patří Darje, že nám zase zorganizovala takový pěkný týden plný odpočinku a zábavy.

Těšíme se za rok nashledanou.

Více INFO A FOTO ZDE

Sepsala Míša Zubíková

 

SV RTW 28.5.2011

Panička pomáhala organizovat SV RTW—VÍCE ZDE

 

RTW CUP  30.4.2011

Panička pomáhala organizovat RTW CUP—VÍCE ZDE

 

Výcvikový víkend Maxov 15.4. - 17.4.11

O víkendu 15. – 17.4. 2011 jsme se sešli v rekreačním středisku Maxov-Radvanec. Dobrá parta, krásné počasí, jako vždy moc dobré jídlo a spousta zábavy to všechno jsme měli na našem prvním výcvikovém víkendu této sezóny.

Páteční večer jsme strávili v „jizbě“ za bujaré zábavy. V sobotu brzy ráno někteří vyrazili na stopy a někteří spáči o trochu později. V deset hodin přijel figurant Láďa Šíma, který byl tak hodný a vzal figurování na RTW CUPu, který bude již za 14 dní 30.4.2011 v Českém Brodě. Takže si přijeli zatrénovat i někteří účastníci.

Celý den bylo krásné slunečné počasí a tak si někteří odvezli domu i trochu spálené obličeje. Celý den jsme cvičili, trénovali, hráli si nebo si jenom tak povídali. Uteklo to jako voda, v sobotu večer to vypadalo, že zábava nebude jako v pátek. Po celodenním tréninku byl každý unavený. Ale nakonec zábavu rozproudili naši milí figuranti Láďa Jupa a Honza Kuncl s přispěním repertoáru vtipů Jardy Vacka. Nakonec jsme se smáli celý večer. Ještě teď mně bolí břišní svaly z historek ze života Honzy Kuncla.

Neděle probíhala ve stejné režii jako den předchozí. Stopa, poslušnost, obrany, oběd. A nakonec zabalit a domů. Nikomu se nám ani trochu nechtělo, bylo to krásné, ale moc krátké. Proto se těšíme již brzy na další výcikový víkend, tentokrát v Chrudimi.

Tak se mějte a brzy nashledanou

FOTKY ZDE

sepsala Míša Zubíková

Deníček 2010

4.12.2010 Mikulášský závod v ZKO Tuchoraz

Získal jsem 2. místo v kategorii VETERÁN !!!

Článek ZDE a fotky ZDE

 

5.- 7.11.2010 Výcvikový víkend Maxov - Radvanec

Ve dnech  5.- 7.11.2010 jsme se zúčastnili letošního posledního výcvikového víkendu  naší pobočky v rekreačním středisku poblíž Sloupu v Čechách – v Maxově. Výcvikový  víkend pod taktovkou - berličkou Darji, začal večerní bojovkou pro účastníky – kdo najde ubytování a kdo ne. Někteří trefili napoprvé, někteří napodruhé, někteří dojeli skoro až k cíli a na poslední chvíli se dali na ústup. Nakonec jsme se ale všichni ve zdraví sešli ve společenské místnosti, abychom mohli zahájit bujarou zábavu. A že o ni nebyla nouze. Přijel se za námi také podívat Honzík Kuncl, který si na chvilku  odskočil od  bagru, aby mohl pobýt se svou „druhou rodinkou“. Byl obdarován za své úspěchy v letošním roce několika diplomy a věcnými cenami. Stal se nejúspěšnějším ve zkouškách i závodech dle MZŘ. Získal 1. místo na MR RTW a v neposlední řadě složil figurantské zkoušky I.třídy.

Po informacích k programu VV, předběžným plánem na rok 2011 a diskuzi ohledně nového vedení pobočky, se mohlo začít s volnou zábavou. O tu se tentokrát postaral Péťa B., který nám předvedl své taneční kreace a schopnosti DJ. Odchod na lůžka byl takřka pro všechny hodně po půlnoci. V sobotu ráno nám paní kuchařka připravila moc dobrou snídani a my mohli vyrazit na stopy. To jsme ještě netušili, že stopy budou to poslední co budeme dělat za sucha.

Kolem 10 hodiny byly obrany. Děkujeme figurantům Vláďovi Koníčkovi, Petru Bečkovi a Martinovi Suchánkovi za jejich práci a nápady na zlepšení našich pejsků. Děkujeme Martinovi za jeho střeštěné nápady, kromě toho že jsme se něco naučili, jsme si užili i spoustu zábavy s „Vřískotem“ a „Příšerou“ v lese a na dětském hřišti. Bohužel ke konci obran se začal spouštět déšť, který neustal až do konce našeho pobytu. V poledne nás v jídelně pohostili báječným obědem a jako vždy sladkým dezertem. Po obědě se někteří pustili do výcviku poslušnosti a někteří dali přednost teplé „jizbě“ nebo baru. Kolem půl čtvrté se naši stateční hoši zase hodili do gala a my na ně vypustili naše psíky.

O půl sedmé byla večeře a naše paní kuchařka opět nezklamala. O takovém rautu si můžou nechat jinde zdát. Jak někdo příznačně podotknul „jednalo se o obžerství“. Nepřeberné množství řízečků, karbanátků, salátků a jiných pochutin že z toho oči přecházely. Po večeři jsme se všichni zmohli jenom na to, odkutálet se do jizby a pohodlně se usadit. Následovalo vyhlášení úspěchů za 2.pl.2010. Celoročních soutěží o nejlepší výsledky, ať již z výstav, zkoušek či závodů, které sestavila naše výcvikářka Romana Čermáková. Každý získal diplom a věcnou cenu v podobě pamlsků pro pejsky. Zvláštní cena byla udělena slečně Janě Králové se psem Argem Terezský dvůr za složení zkoušky Canisterapeutického psa.

Naší „šéfové“  Darje, vzhledem k tomu, že se rozhodla předat žezlo dál, byl udělen „ Dekret čestného členství “ se spoustou pěkných dárků. A všem přítomným dospělím a dětem, kalendáře na rok 2011.

V neděli proběhlo kolem desáté hodiny jenom krátké kolo obran, několik stopiček a po obědě příprava na cestu -  směr domov. Ještě přišla jedna dobrá zpráva - Petr Bakeš s Britou Lužická brána v neděli na ZKO Roudnice n.Labem složili zkoušku BH!

Děkujeme organizátorce Darje za jako vždy perfektní organizaci, volbu ubytování a za stálou její starost.

Víkend se povedl a doufám, že se všichni těšíte, tak jako já, na další akce, které nás čekají v roce 2011.

sepsala Míša Zubíková

 

VV Bílá Skála 25.9. – 28.9.2010

O posledním zářijovém  prodlouženém víkendu jsme se zúčastnili výcvikového víkendu pořádaného pobočkou „RTW SPORT“ v rekreačním středisku Bílá Skála u Číměře. I přes to, že nám počasí nepřálo jsme vydrželi a nakonec si odvezli spoustu zážitků. Víkend začínal v sobotu ráno a končil až v úterý odpoledne, kdy se konaly zkoušky dle MZŘ. Během víkendu si pejsci vyzkoušeli stopy, poslušnost a obrany, zatrénovali si na zkoušky nebo jenom tak. Během víkendu bylo k vidění i zadržení figuranta na velkou vzdálenost (po cestě kolem rybníka až na plac) a také obrana v místnosti (klubovně), bylo to velice zajímavé a napínavé, hlavně pro Lucku, která upozornila figuranty, že musí vše vrátit v původním stavu.

 Na zkoušky se přihlásilo celkem 10 pejsků, spousta zkoušek byly IPO V a spousta jenom stopařských. Počasí bylo bohužel v den zkoušek nejhorší z celého víkendu, ale i přes to se s tím pejsci a hlavně pánečci statečně poprali a většina jich zkoušku udělala. Po slavnostním vyhlášení výsledků zkoušek jsme se pomalu ale jistě začali odebírat k domovu a těšit se na další výcvikový víkend.

Děkujeme figurantům, vedoucím našich družstev a všem co nám pomáhali s výcvikem. Také děkujem Lucce, která se snažila i přes nepřízeň počasí vymyslet program a pomoci nám posunout se s našimi psíky ve výcviku dál.

Díky a těšíme se zase nashledanou.

sepsala Míša Zubíková

 

IPO-V ... další úspěšně složená zkouška

Ahojky lidičky, na letním výcvikovém táboře ve Cvikově jsem dne 31.7.2010 úspěšně složil další zkoušku dle mezinárodního zkušebního řádu IPO-V

a moje kamarádka Festa na tomto táboře úspěšně složila dne 30.7.2010 zkoušku dle národního zkušebního řádu ZM

 

ZVV1

Ahojky lidičky, chtěl bych vám oznámit radostnou zprávu!  Dne 26.6.2010 jsme úspěšně složili zkoušku ZVV1. To jsme ale šikulové, co ?! :)

 

Mikulášská stopa

Tak jako každý rok i letos na Mikuláše proběhl již třetí ročník našeho interního závodu, Mikulášské stopy. Tentokrát byly pozměněny pravidla soutěžení. Závodilo se v týmech, které musel tvořit minimálně jeden psovod se dvěma psi a maximálně tři psovodi se třemi psi. Na výběr bylo ze čtyřech soutěžních kategorií, kde byli dohromady smíchány různé zkušební řády a úrovně zkoušek. Vždy však musel celkový součet bodů dát tři sta. Všechny čtyři kategorie se vyhlašovali dohromady.
 
Já se svou paničkou a Festičkou jsme tvořili team, který se umístil na krásném třetím místě!
 
Fotky ze závodu jsou ve fotogalerii!

 

Deníček 2009

LVT v Lomnici nad Popelkou

Ve dnech 24.7.-2.8.2009 se uskutečnil letní výcvikový tábor v Lomnici nad Popelkou. Byl to opět nezapomenutelný zážitek. Mimo kamarádů ze cvičáku sem tam potkal i nové tváře. Od nás tam byli s mojí paničkou Janou a kamarádkou Festou ještě Vjerka s Bessy, Hanka s Barbuchem a Jitka s Kokožkou. Týbor byl hlavně o obranách. Bylo zde i 5 figurantů, které jsem si mohl vyzkoušet... to bylo do čeho kousat =oD Ke konci týdne byla možnost splnit nějakou zkoušku podle národního i mezinárodního zkušebního řádu... Ale řeknu Vám, že po svých zkušenostech ze zkouškama, je lepší se už jen dívat =oD na co se honit po plece, že?! Úplně poslední den byl svod a bonitace RTW... Co bych tam dělal, když nemám tak žadaný papír průkaznosti... Ale mimo tyto aktivity bylo na táboře mnoho míst na procházky a také malý rybníček přímo za cvičákem, který dobře posloužil jako příjemné osvěžení v tropických vedrech letošního léta! Nooo musím říct, že pobyt na táboře se velice vydařil =o)

 

Výlet k moři

Letos jsem se s páníčky a kamarádkou Festou vypravil na dovolenou do Italského Bibione. U vody se nám moc líbilo.. doslova nebyl den kdy jsem nebyli ve vlnách nebo na procházce kolem pobřeží. Prostě se dovolená vydařila jak se patří! =o) Bylo to moc super a už se těším na další podobný výlet!

Deníček 2008

Rád bych Vám něco sdělil...

Moje panička Jana měla úraz kolene, proto se mnou nemůže cvičit a já jsme se doma nudil. Tak jsme začal cvičit s páníčkem Michalem, respektivě on začal cvičit se mnou. Na place se zatím ve všem neshodnem, ale už jsme se zůčastnili závodu. Všichni říkají, že nám to spolu jde a tak to vypadá, že budeme cvičit spolu a paničku budu mít doma na mazlení

 

Májový závod

Ahojky lidičky, chtěl bych vám povědět o našem prvním ročníku Májového závodu u nás na cvičáku ZKO Tuchoraz, kterého jsme se osobně zúčastnil. Závod proběhl ve třech kategoriích, a to: ZZO,ZM,IPO1. V ZZO nastoupilo 9 závodníků, v ZM 5 závodníků a v IPO1 4 závodníci. Já s Michalem jsme nastoupili v kategorii IPO1. Zkončili jsme na krásném 3. místo!

foto ve fotogalerii

 

Deníček 2006

 

Dne 14.5.2006 zkoušku ZOP jsem složil za výborně.

Zkouška se konala na našem místním cvičáku- ZKO Tuchoraz.

Zkoušku jsem složil s následujícím počtem bodů- poslušnost a skupinové cviky: 94, kdy za poslušnost jsem obdržel 47bodů a za skupinové a speciální cviky: 47bodů.

 

Dne 10.6.2006 jsem složil zkoušku ZZO.

Tuto zkoušku jsem dělal na mém domovském cvičišti- ZKO Tuchoraz.

Za tuto zkoušku jsem obdržel od pana rozhodčího v poslušnosti 46bodů. A za speciální cviky 3xS.

 

Dne 22.10.2006 jsem složil zkoušku BH za dobře.

Zkouška byla na mém rodném cvičišti- ZKO Tuchoraz.

Zkoušku jsem složil za 86 bodů. Kdy za poslušnost jsem obdržel 46bodů a za zkoušku v dopravním ruchu 40bodů.

 

Závod v Drahelicích

Ahojky všichni!

Chtěl bych se vám pochlubit s krásným umístěním na závodě, který pořádala ZKO Drahelice. Závod byl ve velmi pěkné atmosféře. Sešlo se poměrně hodně účastníků. Soutěžilo se ve 4 zkupinách (ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2). Od nás z Tuchoraze tam se mnou byly kamarádky Bessy, Lucky a kamarádi Metty a Don. Já jsem soutěžil v kategorii ZM, kde jsem skončil na nádherném prvním místě. Ostatní kamarádi soutěžili v kategorii ZZO. Bessy se umístila na 18. místě, Don na 17. místě, Lucky na 10. místě a Metty na 7. místě. Moc sobě a hlavně svým kamarádům gratuluji!! A určitě zase někdy příště na další závodech... třaba i s lepším umístěním u všech =o)

Deníček 2005

 

Dne 16.10.2005 jsem složil zkoušku ZM za dobře.
Zkouška se konala na našem místní cvičáku- ZKO Tuchoraz.
S počtem bodů- stopa:47, poslušnost:41, obrana:44. Celkem to dělá 132bodů.